fbpx

Efektywne kampanie w internecie

Marketing online

Oferujemy tworzenie i prowadzeni kampanii marketingowych w Google ADS oraz prowadzenie profilu w Google My Business. 

Skuteczna reklama

Ceny dostosowane do efektów !
Działamy w oparciu o analizę zainteresowania klientów w internecie. Sprawdzimy, gdzie klienci poszukują danych produktów i usług, zaproponujemy sprawdzone rozwiązania, które przygotujemy i wdrożymy w taki sposób, aby każdy klient uzyskał oczekiwany efekt.

Google ADS

Google Maps

Jedną z najbardziej efektywnych reklam w internecie jest wyszukiwarka Google.com. Jest to najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa na świecie więc widoczność firmy w Google jest wręcz obowiązkowa !
Tworzeniem i prowadzeniem kampanii w Google zajmujemy się od wielu lat. Za pomocą specjalistycznych narzędzi pokażemy jak wygląda zainteresowanie potencjalnych klientów, którzy dzięki naszym działaniom trafią właśnie do Państwa firmy.

Nasza oferta obejmuje:

– Analizę słów kluczowych oraz regionu,

– Przygotowanie słów kluczowych,

– Przygotowanie kampanii tekstowych oraz graficznych,

– Analiza efektów kampanii w Google.com

Jesteśmy specjalistyczną agencją ds. marketingu internetowego i chcielibyśmy zaoferować nasze usługi w zakresie prowadzenia profilu w Google My Business dla Państwa firmy. Nasza oferta zawiera kompleksowe podejście, które pomoże zwiększyć widoczność Państwa firmy w wyszukiwarce Google oraz przyciągnie potencjalnych klientów do odwiedzenia Państwa lokalizacji.

 1. Optymalizacja Profilu Google My Business:

  • Aktualizacja i optymalizacja informacji o firmie, takie jak godziny otwarcia, adres, numer telefonu, strona internetowa itp.
  • Dodawanie informacji o produktach i usługach.
  • Zarządzanie zdjęciami, aby zapewnić atrakcyjny wizerunek firmy.
 2. Monitorowanie i Zarządzanie Recenzjami:

  • Systematyczne monitorowanie recenzji i odpowiedzi na nie.
  • Pomoc w zarządzaniu pozytywnymi i negatywnymi opiniami.
 3. Publikowanie Aktualizacji i Postów:

  • Regularne publikowanie nowości, ofert specjalnych, wydarzeń i innych aktualizacji, aby utrzymać zainteresowanie klientów.