fbpx

Efektywne kampanie w internecie

Marketing online

Oferujemy tworzenie i prowadzeni kampanii marketingowych w Google ADS, w portalach społecznościowych oraz analizę efektów. 

Skuteczna reklama

Ceny dostosowane do efektów !
Działamy w oparciu o analizę zainteresowania klientów w internecie. Sprawdzimy, gdzie klienci poszukują danych produktów i usług, zaproponujemy sprawdzone rozwiązania, które przygotujemy i wdrożymy w taki sposób, aby każdy klient uzyskał oczekiwany efekt.

Google ADS

Social media

Google Maps

Jedną z najbardziej efektywnych reklam w internecie jest wyszukiwarka Google.com. Jest to najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa na świecie więc widoczność firmy w Google jest wręcz obowiązkowa !
Tworzeniem i prowadzeniem kampanii w Google zajmujemy się od wielu lat. Za pomocą specjalistycznych narzędzi pokażemy jak wygląda zainteresowanie potencjalnych klientów, którzy dzięki naszym działaniom trafią właśnie do Państwa firmy.

Nasza oferta obejmuje:

– Analizę słów kluczowych oraz regionu,

– Przygotowanie słów kluczowych,

– Przygotowanie kampanii tekstowych oraz graficznych,

– Analiza efektów kampanii w Google.com

Reklama w social media daje ogromne możliwości widoczności nie tylko dla nowych klientów, ale również dla tych, którzy systematycznie korzystają z naszych usług. Social media pozwalają na pokazanie nowości lub atrakcyjnych promocji.
Projektujemy, doradzamy oraz prowadzimy profesjonalne i efektywne kampanie w Facebook.com, Instagram.com, Youtube.com oraz innych mediach. Nieustannie monitorujemy efekty oraz ulepszamy działanie naszych kampanii. 

Nasza oferta obejmuje:

– Przygotowanie projektów graficznych i tekstowych,

– Precyzyjne targetowanie,

– Przygotowanie słów kluczowych,

– Analiza efektów kampanii w każdym kanale. 

 

Portale społecznościowe wykorzystywane są już przez większość firm. Wysoka konkurencyjność w portalach społecznościowych wymaga coraz bardziej kreatywnych i innowacyjnych pomysłów. Nasze usługi gwarantują zwiększenie zainteresowania produktami i usługami firm z każdej branży.